طالع بینی متولدین فروردین ماه 92

طالع بینی متولدین فروردین ماه 92

خصوصیات کلی متولدین فروردین‌ماه:

پرجنب و جوش، فعّال، عجول ، رک و بی‌پروا، زود عکس‌العمل نشان می‌دهد، لایق و کاردان، عاشق قدرت، بی‌صبر و طاقت، قادر است مدّتها تنها باشد، اهل امر و نهی، طرّاح، اهل هیجان، ماجراجو، پرتوقّع، ریاست طلب، با اعتماد به نفس، سازنده، به گذشته فکر نمی‌کند، جوانتر از سنش نشان می‌دهد، شایسته، روشنفکر، دقیق، اشتباه خود را نمی‌پذیرد، با مدیریّت عالی،  استقلال طلب، فعّال و جنجالی، با شهامت، اهل مطالعه، باهوش،  صاحب عقیده، مبتکر، مقتدر، اهل بخشش، تنوع طلب، مسئولیت‌پذیر، پر انرژی، اهل کشمکش و ستیز، سالم و پرقدرت، خودخواه، گاهی یاغی، بی ریا، گاهی خشک و یک دنده، مخالف دوز و کلک،  در باطن ضعیف‌تر از ظاهر است، مددکار، گاهی غیر واقعی و غیر منطقی نشان می‌دهد.

 

مرد متولد فروردین ماه

رُک و راست، عاشق پیشه، حسود، پرتوقع و ریاست طلب، هرگز به گذشته فکر نمی‌کند، رفتار و قیافه‌اش جوانتر از سنش نشان می‌دهد، از زنِ خجول، ملالت آور و منفی باف بیزار است.

 اس ام اس جديد

زن متولد فروردین ماه

عصبانیت‌هایش ظاهری و مهربانیش عمیق و واقعی است. او بیش از هر زن دیگری در دنیا می‌تواند بدون مرد زندگی کند. دارای قابلیتهای زیادی است بطوری‌که تقریبا از عهده‌ی انجام هر کاری از فروشندگی تا نخست وزیری برمی‌آید. خوش بین است و خواهان داشتن کاری در خارج از منزل می‌باشد.

  اس ام اس جديد

افراد مشهور فروردین ماه:

خسرو شکیبایی (بازیگر ایرانی)
محمدعلی کشاورز (بازیگر ایرانی)
علی دایی (مربی فوتبال ایرانی)
چارلی چاپلین (هنرپیشه انگلیسی)
علیرضا افتخاری (خواننده ایرانی)
فریدون جنیدی ( شاهنامه‌پژوه و نویسندهٔ ایرانی)
مریلا زارعی ( هنرپیشه ایرانی )
محمد رضا گلزار (هنرپیشه ایرانی)
خشایار اعتمادی (خواننده ایرانی)
بنی صدر (رییس جمهور فراری ایران)
محمد علی فردین (بازیگر ایرانی)
مجید مجیدی (کارگردان ایرانی)
ژاله علو (بازیگر ایرانی)
بیتا فرحی (هنرپیشه ایرانی)
پوران درخشنده (کارگردان ایرانی)
رخشان بنی‌اعتماد (کارگردان ایرانی)
بیسمارک (صدراعظم سابق آلمان)
هنری جیمز (نویسنده آمریکایی)

دیدگاه شما

اسپینر حرفه ای مدل اسپیرال

اسپینر حرفه ای مدل اسپیرال وسیله ای بی نظیر برای کاهش استرس و اضطراب فـوق العـاده آرامش بخش و سرگـرم کننده دارای زیـبایی بصری با چرخش بسیار سریـع حدود 3 دقيقه چرخش با هر ضربه ویژگی های اسپینر حرفه ای مدل اسپیرال: - وسیله ای بی نظیر برای کاهش استرس و اضطراب - دارای زیـبایی بصری با چرخش بسیار سریـع (حدود 3 دقيقه چرخش با هر ضربه) - فـوق العـاده آرامش بخش و سرگـرم کننده - ارائه شده در رنگ های مشکی و قرمز - جنس اسپینر: فلزی - دارای بسته بندی فلزی شکیل - نسل جدید اسپینر ها

اسپینر حرفه ای مدل اسپیرال

خـريد پستي » قيمت فقـط : 49,000 تومان